Hakkımızda - Osman Keskin

Kaligrafist
İçeriğe git

Hakkımızda

KURUMSAL
               1972 Trabzon doğumlu ilk,orta ve liseyi Trabzon Araklıda bitirip İstanbulda ikametgah eden,İlahiyat önlisans ve Bilgisayar teknolejileri mezunu,Grafik Tasarımı iyi bilen Tipografi bilgimi Kaligrafi sanatıyla bütünleştirip Mukadder Mustafa Erol hocamdan yillarca ders alıp onun icazetiyle Kaligelirafi sanatında Eğitim ve öğretime başladım.
Beyoğlu Hem ve Beylikdüzü Hemde Milli eğitim okullarında Ders verdim,Beylikdüzü Kültür Merkezi ve İsmekte Eğitim verdim ve halen online ve yüzyüze eğitime devam ediyorum.
Birçok projeye imza atıp 10 sergi yaptım ve kendime özel bu sanatı daha da geliştirmek için bir adet 2 baskılı yeni başlıyanlar için Kaligrafi ve Güzel yazı kitabı çıkardım halen satışı devam ediyor.ikinci kitabımı hazırlamaktayım.
Sevgi saygılarımla…
Kaligrafist
Osman Keskin

Misyonumuz
Firmamız; kendisinden çözüm bekleyen müşterilerini yüzde yüz memnun eden çözümler sunmayı, sunduğu çözümlerde son teknolojiler kullanmayı ve her zaman müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımlar sergilemeyi, oluşturduğu ürünler ile dünyaya ve insana değer katmayı kendisine misyon edinmiştir.

Vizyonumuz
Kaligrafist olarak vizyonumuz; müşteri odaklı bir yaklaşım ile faaliyet gösteren, müşterilerine her zaman yüksek kalite çözümler sunan, yurtiçinde ve yurtdışında bilişim sektöründe örnek devamlı gelişen bir kuruluş haline gelmektir.
Kalite Politikamız
Tüm çalışanlarımızın katılımı ve üst yönetimimizin liderliğinde, kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştiririz,
Müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmalar yaparız,
Maliyetlerimizi düşürüp karlılığımızı artırmak için çalışmalar yaparız,
Yurt içi ve yurt dışı pazar payımızı arttırmak için fuarlara katılır, yıllık gelirlerimizin bir kısmını reklam için ayırırız,
Rekabet gücümüzü artırmak için personelimizi eğitimlerle geliştirir, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sistemlerimize aktarırız,
Her türlü yasal şarta uyarak, çalışanlarımız için güvenli bir çalışma ortamı sağlarız.

Değerlerimiz;
Saygı ve iş ahlakı
Dürüstlük ve güvenilirlik
Öncülük ve yenilikçilik
Kalite, uzmanlık ve istikrar
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma
Müşterilerimize artı değer kazandırma
Ülke ekonomisine ve dünya bilişim sektörüne katkı sağlamaktır.
İçeriğe dön