HAKKIMIZDA - Osman Keskin

İçeriğe git
Kaligrafist
Biz Kimiz?
KALİGRAFİ İSTANBUL

İstanbul Kaligrafi  2008 yılında ilk olarak İstanbul’un Beylikdüzü semtinde kurulmuştur. İstanbul Kaligrafi Merkezi iş dünyasına davetiye yazıları ve kaligrafi eğitimi hizmeti ile başlamış, daha sonra bu alanı dijital kaligrafi ve logo tasarımı ile daha da genişletmiştir. Kaligrafi alanında uluslararası bir marka olmayı başaran İstanbul Kaligrafi , iş dünyasında önde gelen kuruluşların ve devlet kurumlarının talepleri doğrultusunda kurumsal hediyelik sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır.
Deneyimli tasarım ve sanatçı kadrosuyla, kurumsal hediyelik sektörüne farklı bir soluk getirmiş ve kısa süre içinde sıra dışı koleksiyonları ile büyük beğeni ve talep toplamıştır. İstanbul Kaligrafi Merkezi bu talepler doğrultusunda üretime yoğunlaşmış ve daha geniş kitlelere ulaşabilmek için yeni şubeler açmış ve  perakende satışta da tüm Türkiye’ye ulaşabilmek amacıyla kurumsal
EĞİTİM VE ÖĞRETİM web sitesini kurmuştur.
BEYLİKDÜZÜ - İSTANBUL
KALİGRAFİ  (GÜZEL YAZI SANATI)  NEDİR?
Çağımızın en estetik yazı birimi olarak nitelendireceğimiz kaligrafi ile yazılar artık süslenerek kusursuz bir şekilde yazılmaktadır. Kaligrafi sanatı ile pek çok davetiyeden süslemeli eşyalara kadar her bir detay kaligrafi ile şekillenmektedir. Dik ve yatay çizgiler estetiksel bir biçimde şekillenerek davetiye, sertifika, diploma, güvenlik kartları ve porselen ürünlerin üzerine işlenmektedir. Tamamen el yeteneği olan kaligrafiyi herkes kolay kolay yapamamaktadır. .
Profesyonel Eğitimci
"Özel eğitim verilir.Toplu 5 er kişilik guruplar halinde
( en az 3 kişi )
Whatsup iletişim

İçeriğe dön